Par mums

Call4all ideja radās 2009. gadā, kad sapratām, ka Latvijā vairāki kvalitatīvu pakalpojumu sniedzēji nav pieejami patērētājiem, jo tiem trūkst informācijas par atbilstošāko konkrētā pakalpojuma sniedzēju un tā pieejamību vēlamajā laikā un vietā. Uzņēmums tika dibināts ar mērķi pakalpojumu patērētājiem sniegt ātru un efektīvu palīdzību par visu ikdienā aktuālo.

 Visus pieteikumus apstrādājam, pielietojot ilggadējā praksē pārbaudītus klientu apkalpošanas standartus. Call4all darbā izmanto mūsdienīgas tehnoloģijas, kas atvieglo ikdienas darbu un uzlabo pakalpojumu patērētāju apmierinātību. Mūsu komandā šobrīd strādā 7 darbinieki, kuri aktīvi virza Call4all ideju un vēlas atvieglot kvalitatīvu pakalpojumu pieejamību patērētājiem. Mums ir uzstādīti augsti mērķi, kuru ietvaros vēlamies panākt, lai par visu, ko nevari izdarīt pats, Tu zvanītu mums, un mēs varētu patiešām palīdzēt!

Misija

Katram sniegt ātru un efektīvu palīdzību ikdienā nepieciešamo pakalpojumu saņemšanā.

Vīzija

Mēs esam stabils uzņēmums ar plašu kompetenci un sadarbības tīklu, kas spēj izvēlēties klientam atbilstošāko pakalpojuma sniedzēju un prognozēt pakalpojumu pieprasījumu.
 .